
Аккумулятор мотоцикла Kovi Advance, Max (12V 7Ah GEL)
1 240 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12V 7Ah GEL Kovi Advance, Max (130x70x110)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Тип мототехніки | Мотоцикл |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Max |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴

