
АКБ 12V 9A 137-76-134 mm (ІЖ Юпітер/Дета/Днепр/Урал/К-750) (Кислотнмій)
1 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD-0008
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12V 9A 137‑76‑134mm (ІЧ Юпітер/планета/Дніпро/Урал/К-750) (Кислотнмій)
У наявності великий асортимент товару! Телефонуйте, із задоволенням Вас проконсультуємо:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Скутер, Мотоцикл, Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴

