
АКБ 12V 9A 137-76‑134mm 12N9‑BS (ІЖ Юпітер / Планета / Дніпро / Урал / К-750) (гелевий)
929 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
АКБ 12V 9A 137-76‑134mm 12N9‑BS (ІЖ Юпітер / Планета / Дніпро / Урал / К-750) (гелевий)
Весь ассортимент товара на
В наличии большой ассортимент товара! Звоните,с удовольствием Вас проконсультируем:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Скутер, Мотоцикл, Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴

