АКБ 12V 7A 113-70‑132mm YTX7L‑BS (Мото) (гелевы
В наявності широкий асортимент товару! Дзвоніть,з задоволенням Вас проконсультуємо:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Скутер, Мотоцикл, Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴


