Топ продаж

АКБ 12V 7A GEL 150-87‑94мм YTX7A‑BS (для скутера GY-150 / Viper Storm)
955 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12V 7A GEL 150-87‑94мм YTX7A‑BS (для скутера GY-150 / Viper Storm)
В наявності широкий асортимент товару! Дзвоніть,з задоволенням Вас проконсультуємо:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Скутер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴

