
АКБ 12V 5A GEL 120-60‑130mm 12N5L‑BS (Вайпер Актив / Viper Activ) (Гелевий)
1 020 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12V 5A GEL 120-60‑130mm 12N5L‑BS (Вайпер Актив / Viper Activ) (Гелевий)
В наявності широкий асортимент товару! Дзвоніть,з задоволенням Вас проконсультуємо:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Скутер |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

