
АКБ 12V 4A GEL 113-70‑85mm YTX4L‑BS (Дельта / Альфа) (Гелевий)
650 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 317-06-51
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12V 4A GEL 113-70‑85mm YTX4L‑BS (Дельта / Альфа) (Гелевий)
В наявності широкий асортимент товару! Дзвоніть,з задоволенням Вас проконсультуємо:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


