АКБ 12V 2.3 A GEL, Suzuki/Yamaha 113-39‑87mm YT4B‑BS (гелевий)
В наличии большой ассортимент товара! Звоните,с удовольствием Вас проконсультируем:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Марка | Yamaha |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Скутер |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Виробник | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴


